Record vs. Koper Primorska at neutral venue: 0:0
Home record vs. Mornar-Barsko zlato: 1:1
Away record vs. Mornar-Barsko zlato: 0:2
Record vs. Mornar-Barsko zlato at neutral venue: 0:0
Preview

Mihailo Pavićević, trener Mornara:

"U ABA ligi nema lakih protivnika, to stalno ponavljam. Svako opuštanje može skupo da nas košta. Ne smije nas zavarati to što je Primorska još uvijek bez pobjede. U prošlom kolu  protiv Crvene zvezde pokazala je da umije da bude veoma nezgodan rival. Nije bilo vremena da se pripremimo za ovu utakmiicu, ali bitno je da se momci odmore i osvježe poslije zaista napornog puta do Španije i nazad. Od prvog minuta moramo da nametnemo svoj ritam i gostima stavimo do znanja da nemaju šta da traže u našoj dvorani. U suprotnom, biće teško, kao i uvijek kad ne uđemo punom snagom u utakmicu."

Nemanja Vranješ, igrač Mornara:

"Polako se kompletiramo, kako vrijeme bude odmicalo, igraćemo sve bolje. Važno je samo da nas zdravlje posluži. Protiv Primorske smo favoriti, ali to moramo angažovanom igrom da potvrdimo na terenu. Vjerujem u našu dobru igru i pobjedu."

Andrej Žakelj, trener Koper Primorske:

„Čaka nas zopet naporno gostovanje, proti ekipi, ki je zelo napadalno usmerjena in kvalitetna. Čeprav se na pot odpravljamo v okrnjeni zasedbi, bomo dali vse od sebe, da prikažemo dobro igro.“

Urban Durnik, igralec Koper Primorske:

„Pričakujemo sigurno težko tekmo, kjer je ekipa Mornarja sigurno favorit. Mi bomo dali vse od sebe, da pokažemo borbeno igro, kot smo jo v zadnjih tekmah. Vzdušje v ekipi je iz dneva v dan bolje in pripravljeni smo na nove izzive.“

Boxscore
Unofficial Boxscore
This match took place, but has been later registered with official result. Statistics of the players from this match have been annulled. We are listing players' records here for unofficial usage only.

overall FG2 FG3 FT Rebs Blck Foul Points from
Min Pts % M A % M A % M A % D O T Ass St To Fv Ag Cm Rv Paint 2ndCh FstBr +/- Val
0 Pullen J. 20:17 5 33.3 0 1 01 2 50 2 2 100 2 0 23 2 1 0 0 2 1 0 0 05 8
2 Gabriel K. 17:39 15 55.6 2 2 1003 7 42.9 2 2 100 2 0 21 1 0 1 0 2 1 4 0 413 15

Team Compare

Mornar-Barsko zlato 200:00 87 43.9 19 32 59.4 10 34 29.4 19 27 70.4 27 12 39 20 10 10 13 3 17 23 36 10 2021117
Koper Primorska 200:00 66 41.9 19 42 45.2 7 20 35 7 10 70 28 5 3311 4 15 3 13 23 17 28 6 6-2144

4 Šuster A. 01:52 0 0 0 0 00 0 0 0 0 0 0 0 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0-10
6 Durnik U. 15:34 6 42.9 3 6 500 1 0 0 0 0 5 0 50 0 2 0 2 5 0 6 0 0-2-2
9 Flerin J. 06:42 0 0 0 1 00 0 0 0 0 0 1 0 10 0 0 0 0 2 0 0 0 00-2
11 Rojc M. 00:00
12 Kastrati E. 38:22 20 46.7 5 10 502 5 40 4 4 100 3 0 33 1 4 0 2 1 5 6 2 2-1617
13 Radulović B. 28:24 4 14.3 1 7 14.30 0 0 2 4 50 8 1 91 0 0 1 4 0 3 2 0 0-156
20 Hrabar M. 18:24 0 0 0 0 00 0 0 0 0 0 1 0 11 0 0 0 0 5 3 0 0 0-70
27 Macura J. 27:24 18 58.3 4 7 57.13 5 60 1 2 50 7 3 100 1 2 2 2 5 2 8 2 2-2218
28 Nemanič R. 31:33 9 40 3 6 501 4 25 0 0 0 0 1 14 1 5 0 3 3 4 4 2 2-192
44 Vončina L. 31:45 9 40 3 5 601 5 20 0 0 0 3 0 32 1 2 0 0 2 0 2 0 0-235